Yatırım Yapmak İçin Hangi Altcoin Seçilmelidir? - Thodex Bitcoin Gold Nedir?,Thodex Bitcoin Gold Haberleri, Thodex Bitcoin Gold Fiyatları, Bitcoin Gold

Yatırım Yapmak İçin Hangi Altcoin Seçilmelidir?

Kısa şifreleme yapısıyla yazılımsal olarak hazırlanan ve belirli bir kod dizini kullanan sanal para birimlerinin kullanımı son 4 yılda epey artmıştır. Çılgın geçen bir kripto para sezonunun ardından yatırımcıların önerdiği 10 adet altcoin bulunuyor. Şuanda borsalarda 2000’in üzerinde kripto para bulunuyor. Fakat altcoinlerin büyük bütünlüğü çoğu açıdan zayıf.

ICO’ları gözlemlediğimizde birçoğunun işe yaramayan ve yaratıcı olmayan fikirlerle öne sürüldüğünü görüyoruz. Startup’ların hemen hemen hepsinin başarı oranlarının azalması nedeniyle altcoinlerde parlak bir gelecek görülemiyor.

Eos.io (EOS)

Thodex EOS, kripto para birimleri arasında ki Ethereum ağının eksiklikleri üzerinde durmaya aday olarak bekleniyor. Akıllı koordinatların yanı sıra yenilikçi bir tasarım ile hazırlanan Solidity adlı program sayesinde kontratları hazırlayabilirsiniz. Hesap yönetimi ve veri tabanı hizmetleri sunan Eos.io, aynı zamanda herhangi bir programlama bilgisi gerekmeden işlemlerinizi halletmeniz konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Ripple (XRP)

Thodex Ethereum ve Bitcoin’den sonra piyasada ki en büyük kripto para birimlerinden biri olan Ripple, yatırımcı desteği ile her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Gerçekleşmeyen ICO startuplarından biri olan menkul değeri tanımlanmamış bu altcoin, bankalar arasında küresel bir finans hizmeti sunmaktadır.

Stellar (XLM)

Sınır ötesi ödemelerde hız ve verim sağlayan Stellar, ucuz bir hizmet sunmaktadır. Paypal gibi büyük şirketlerde online ödeme kolaylığı sağlayarak yaklaşık olarak %5 komisyon almaktadır.  Yaklaşık 5 saniye gibi güzel bir zaman sayacı veren anlık ödeme seçenekleri de Stellar’ı özelleştiriyor.

Zcash (ZEC)

İnsanlar ve yatırımcılar tarafından çoğunlukla tercih edilmesi gizliliğe ve güvenliğe önem vermesidir. Zcash, bu konuda güzel seçenekler sunarak kullanıcılarına epey güven ve mutluluk katmaktadır. Aynı zamanda Zcash’ın yazılım ekibi bellek tüketimini %98 oranında azaltacağını belirtiyor. Önümüzdeki senelerde potansiyel olarak gelişme vaat eden Zcash, tercih edilme nedenlerinden biri oluyor.

Basic Attention Token (BAT)

Teknoloji dünyasında saygın kariyeri olan iş adamları tarafından kurulan Basic Attention Token; yayıncılar, reklamcılar ve kullanıcılar arasında Thodex dijital para birimi olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda Brave arama motorunun sahibi olan kurucuları, bu projeye de yatırım alarak geliştirmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir