Thodex Altcoin Fiyatları - Thodex Bitcoin Gold Nedir?,Thodex Bitcoin Gold Haberleri, Thodex Bitcoin Gold Fiyatları, Bitcoin Gold

Thodex Altcoin Fiyatları

Thodex, bir kripto para borsasıdır. Borsada listelenen dijital para birimlerinin alım-satım işlemlerini gerçekleştirmeye yarar. Yalnızca alıcı ve satıcıyı buluşturmaktadır. Şuanda aktif olarak Koineks borsasında BTC (Bitcoin), Thodex ETH (Ethereum), TRX (Tron), USDT (USDTether), BCH (Bitcoin Cash), LTC (Litecoin), DOGE (Dogecoin), DASH (Dash), XRP (Ripple), XLM (Stellar), XEM (NEM), BTG (Bitcoin Gold) ve ETC (Ethereum Classic) coinleri bulunmaktadır. Tüm bu coinler üzerinden anlık olarak alım – satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bakiye yükleyip dilediğiniz kripto para birimini satın alabilir veya mevcut coininizi TL tutarında satarak bakiyenizi nakite çevirebilirsiniz. Alım – satım sırasında fiyat politikası bulunmamakta, kullanıcılar esnek olarak fiyatları belirlemektedir.

Thodex Komisyon Tutarları

Her borsada olduğu gibi Koineks’te işlemler için belirli düzeyde komisyon almaktadır. Bu komisyonları şu şekilde görüntüleyebilirsiniz:

  • Bitcoin (BTC): Transfer ücreti 0.00070000 BTC olarak belirlenmiştir.
  • Ethereum (ETH): Transfer ücreti 0.00500000 ETH olarak belirlenmiştir.
  • Zcash (ZEC): Transfer ücreti 0.00100000 ZEC olarak belirlenmiştir.
  • Tron (TRX): Transfer ücreti 1.00000000 TRX olarak belirlenmiştir.
  • Monero (XMR): Transfer ücreti 0.01000000 XMR olarak belirlenmiştir.
  • io (EOS): Transfer ücreti 0.10000000 EOS olarak belirlenmiştir.
  • Cardano (ADA): Transfer ücreti 1.00000000 ADA olarak belirlenmiştir.
  • BitTorrent (BTT): Transfer ücreti 100.00000000 BTT olarak belirlenmiştir.
  • Tether (USDT): Transfer ücreti 4.00000000 USDT olarak belirlenmiştir.

Ayrıntılı bilgiyi ve diğer altcoinlerin komisyon tutarlarını Koineks’in fiyat sekmesinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm işlemlerde 500,000.00 TL tutar limiti bulunmaktadır.

Thodex Güvenli mi?

Türk borsaları arasında en güvenli borsalardan birisidir. Tamamen üyeler arasında alım – satımlar gerçekleşmektedir. Uzun yıllar boyunca hizmet veren Thodex’i kesinlikle önermekteyiz. Uygun komisyon oranları ile ön plana çıkan ve hizmet politikaları tamamen kullanıcıları odaklı olan Koineks, gün geçtikçe yeniliklerini paylaşmaya devam etmektedir.

TL tutarında ödeme yapma seçeneği ve kolay bozdurma yöntemleri ile birlikte Türkiye’nin en iyi kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

Günün önemli saatlerinde destek vermeleri ve işlem kolaylığının yanı sıra 7 gün 24 saat işlem yapma durumu da göz önüne alındığında gayet tercih edilebilecek bir firma olduğunu rahatlıkla gözlemleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir