Kripto Para Cüzdanınızın Gelirini Thodex İle Arttırın? - Thodex Bitcoin Gold Nedir?,Thodex Bitcoin Gold Haberleri, Thodex Bitcoin Gold Fiyatları, Bitcoin Gold

Kripto Para Cüzdanınızın Gelirini Thodex İle Arttırın?

Kripto para cüzdan borsalarında en kârlı ve güvenli şirketlerden biri de Koineks’tir. Oldukça kolay bir tasarım ve yapıya sahiptir. Ayrıca Türk lirası cinsinden bakiye yükleyip çekmenize olanak sağlamakta. Güvenlik açısında kripto paralarınızı dijital cüzdanlarınızda sağlama imkanını da sizlere sunan Thodex, 2020 yılında Koineks A.Ş şirketi tarafından kurulmuştur.

Yatırımcıların en büyük korkularından biri olan cüzdanlarından kripto paralarının çalınması durumu, siz cüzdan bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece pek mümkün değildir. Harici durumlarda ise firma sorumlu tutulmaktadır. Kullandığınız firmanın SSL sertifikasının olup olmadığını kontrol etmeniz, bu doğrultuda çok önemlidir. Ayrıca cüzdanınızı gizli tutmanız, güvenliğiniz açısından büyük önem arz etmektedir.

Thodex Güvenli midir?

256 bitlik ev SSL sertifikası ile korunan Koineks, günümüzde ki en güvenli firmalar arasında yer almaktadır. Ayrıca tamamen güvenli adımlarla da işlemleri sağlamaktadır. Koineks, Türk lirası cinsinden bakiye yükleme ve çekme işlemleri uygun komisyon tutarları ile müşteri memnuniyetini yatırımcılara sunar.

Cüzdanlarınızı gizlemeniz sizin sorumluluğunuzdadır. Güvenlik açısından kimseyle paylaşmamanız çok önemlidir. 2017’den itibaren hizmete başlamış olan Koineks’in ülke üzerinde birçok Bitcoin ATM’si bulunmaktadır.

Çevrimiçi cüzdanlardan da yararlanma gibi bir seçeneğiniz bulunuyor.

Thodex’e Nasıl Para Yatırırım?

Eğer üyeliğiniz var ise giriş yap butonuna, yok ise üye ol butonuna tıklayın.

Thodex Giriş Yap: E-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Ardından robot doğrulamasından geçin. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu doğru biçimde girin.

Kayıt Ol: Ad, soyad, e-posta adresi, cep telefonu numaranızı ve şifrenizi doğru biçimde girin. Ardından güvenlik doğrulamasını girin. Son olarak ise telefonunuza gelen doğrulama kodunu girin.

Girişinizin ardından kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Doğru girmemeniz durumunda hesabınızın onayı gerçekleşmeyecektir. Güvenlik doğrulamasından geçmenizin ardından hesabınız onaylanacak ve işlem limitiniz ortadan kalkacaktır. Ayrıca unutmamanız gerekir, kripto para borsalarına üye olmak için 18 yaşının üzerinde olmanız gerekmektedir.

Para yatırma sekmesinden para yatırabilir, dilediğiniz kripto para borsasındaki birimlerden satın alarak yatırım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma sırasında kâr ve zarar oranınızı hesaplamalı, detaylıca analiz ve incelemelerinizi yapmalısınız. Aksi takdirde zarar edebilirsiniz. Para çekme işlemlerinizi tamamlayarak paranızın banka hesabınıza yansımasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir