Dogecoin Nedir? - Dogecoin Alım Satım Yapılabilecek Borsa

Dogecoin Nedir?

Thodex Dogecoin, şaka ve mizah vesilesiyle ortaya çıkmış bir kripto para birimidir. 2013 yılında ortaya çıkmıştır ve ortaya çıkışında amaç, internette popülerlik kazanan ve komik görüntüsüyle dikkat çeken Shiba Inu adlı köpeğe atıf yapmaktı. Pek çok internet trendi kısa sürede zirveye çıkıp kaybolduğu için Dogecoin’in de aynı akıbete maruz kalacağı bekleniyordu. Fakat hiç de öyle olmadı ve kısa sürede kripto para biriminin değerleri fırladı. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluştu ve dev bir topluluk meydana geldi. Thodex Dogecoin topluluğu çeşitli projelerin de içinde yer aldı. Örneğin Jameika kızak milli takımının Soçi Olimpiyatlarına katılması için Dogecoin kullanarak para topladılar. Kenya kırsalında bir su kuyusu projesini hayata geçirdiler. Bütün bunlar da kripto para biriminin popülaritesini arttırdı.

Dogecoin Alım Satım Yapılabilecek Borsa

Thodex ATM kripto para borsasında diğer büyük birimlerden çeşitli yönleriyle ayrıldı. Bunların başında Bitcoin gibi yüksek meblağlar yerine küçük işlemlere izin vermesi ve küçük yatırımlar ile işlem yapmak isteyenler için güvenli liman görünümü sergilemesidir. Bu da kripto para biriminin sabit bir yatırımcı kitlesi oluşturarak kalıcılığı yakalamasını sağlamıştır. Faydalı bir yorum yazmak, birine ufak meblağda bağış yapmak, Reddit, Twitter gibi platformlarda kullanıcıların birbirlerini eğlendirmek için ufak miktarlarda DOGE transferleri yapmaktadırlar.

Dogecoin, en ilginç sanal para birimlerinden birisidir. Ortaya çıkışından bu yana bu özelliğini korumuştur. Bugün itibariyle ülkemizde de en fazla ilgi gören kripto para birimlerinden birisidir. Thodeks ülkemizdeki en güvenilir kripto para borsalarından biridir. Uzun zamandır etkin olan site, kullanıcılarına doğrudan TL ile yatırım yapma fırsatı veriyor. Kolayca üye kaydı oluşturup sanal cüzdan elde ediyor ve sitenin çalıştığı bütün bankalardan 7/24 hesabınıza TL yatırıp işlem yapabiliyorsunuz. Bu sayede fırsatları hiçbir şekilde kaçırmıyor, piyasada gördüğünüz hareketliliklere göre konum alabiliyorsunuz.

Günün her saatinde canlı destek talep edebiliyor, Dogecoin alım satımlarınızda merak ettiklerinizi sorabiliyorsunuz. Çift aşamalı güvenlik sistemi sayesinde bütün verileriniz ve işlemleriniz güvence altında oluyor ve işlem yaparken güvenlik korkusu taşımıyorsunuz. Kolayca işlem gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir