Todex Bitcoin Gold Haberleri - Thodex Bitcoin Gold Nedir?,Thodex Bitcoin Gold Haberleri, Thodex Bitcoin Gold Fiyatları, Bitcoin Gold

Todex Bitcoin Gold Haberleri

İlk ve en büyük kripto para olan Bitcoin’in sert çatalı ile oluşturulan Bitcoin Gold temel olarak Bitcoin ile benzerlik gösterse de özellikle madencilik konusunda büyük farklara sahiptir. Todeks Bitcoin madenciliğinin en büyük sorunlarından biri olarak karşımıza çıkan merkezileşme sonucu bazı madencilik şirketlerinin tekelci konuma gelmesini engellemeyi amaçlayan Bitcoin Gold sürekli olarak farklı tartışmalar ve haberlerle gündeme gelmektedir. Thodex Bitcoin Gold haberleri söz konusu olduğunda dikkat yayınlanan ilk üç önemli bilgi şu şekildedir:

  • 25 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşen Bitcoin Gold Lansmanı
  • 1 Kasım 2017 tarihinde Todex Bitcoin Gold’un Dağıtımı ile ilgili sistemin ayrıntıları
  • 18 Kasım 2017 tarihinde Bitcoin Segwit2x sert çatalı

Bu üç adımla tanınan ve çok sayıda kullanıcıya kavuşan Bitcoin Gold, hala oldukça tartışmalı bir konumdadır. Bazıları bu kripto para biriminin sadece bir aldatmaca olduğunu düşünürken, diğerleri büyük bir amme hizmeti olarak onu tanımlayarak desteklemektedir.

Thodex Bitcoin Gold’u yaratan kişi ise LightningAsic firmasının sahibi olan Jack Liao’dur. Kendisi aynı zamanda başarılı ve büyük bir Todeks Bitcoin madencisi olarak da tanınmaktadır. Todex Bitcoin Gold fiyatları hakkında merak ettiğiniz konular varsa bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Todeks Bitcoin Gold’un Artıları

Thodex Bitcoin Gold madencilik algoritması olarak Equihash’ı kullanmaktadır. Bu algoritma aynı zamanda ZCash’in de kullanmış olduğu algoritma olması ile dikkat çeker. Bu noktada Bitcoin’den farklılık gösteren Bitcoin Gold, “herkes için madencilik” mantığı ile hareket eder.

Equihash algoritması önbellek ihtiyacı duyan bir yapıdadır ve ASIC ile madencilik yapmak mevcut cihazlarla mümkün değildir. Bu nedenle Bitcoin Gold madencilik faaliyetini gerçekleştirmek ekran kartlarına bırakılır.

Thodex Bitcoin Gold Haberleri incelendiğinde bu durum geliştiricilerin açıklamalarına göre “Madenciliğin demokratik hale getirilmesi” olarak gösterilmektedir. Ayrıca ekran kartı ile madencilik yapılması daha pratik ve kolay olduğu için bir nevi madenciliğin herkes için ideal olduğunu savunulmaktadır.

Todex Bitcoin Gold Gelecek Vaat Ediyor Mu?

Thodex Bitcoin Gold’un geleceğiyle ilgili çok çeşitli söylemler mevcuttur. Bu konuyla alakalı olarak sert çatal ile Bitcoin’den oluşumunu incelemek ve benzer şekilde oluşan Bitcoin Cash ile karşılaştırma yaparak tahmin yürütmek faydalı olacaktır.

Thodex Bitcoin Cash’in oluşumunda öncü olan ve bir madencilik havuzu olarak bilinen ViaBTC, madencilerin BTC’ye destek vermesini sağlamış, böylece BTC’nin büyümesi için ortam oluşturmuştur.

Madencilik algoritmasını değiştirerek herkes için uygun bir madencilik ortamı sunan Todeks Bitcoin Gold’un halk tarafından desteklenmesi ile BTG’un da başarılı sonuçlar elde etmesi mümkündür. Bunun için ideal koşullar sağlanmıştır çünkü BTG madenciliği herkes için erişilebilir konumdadır.

Thodex Bitcoin Gold Madenciliği Nasıl Yapılır?

Herkes için erişilebilir durumda olmasına rağmen Bitcoin Gold madenciliği için gerekli olan bazı ihtiyaçlar bulunur. Öncelikle bilgisayara tercih edilen bir Bitcoin Gold madencilik programı kurulmalıdır. Bu programlar şu şekildedir:

  • AMD GPU : Claymore’s BTG Miner v12.6
  • Nvidia GPU : EWBF Cuda Miner 0.3.4b BTG

Ayrıca Todex Bitcoin Gold elde etmek için kullanılabilecek madencilik havuzları da mevcuttur. Bunların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu nedenle Thodex Bitcoin Gold Haberleri düzenli olarak takip edilmelidir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • pool.gold
  • btgmine.org
  • pool.mining.sg
  • btg.suprnova.cc

Ayrıca diğer kripto para haberleri için bu linkimizi de takip edebilirsiniz.

Todex Bitcoin Gold Haberleri” te bir düşünce

  1. Pingback: Bitcoin Gold Fiyatları Analizi Nasıl Yapılır? - Bitcoin Gold Nedir? - Altcoinler Hakkında Her Şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir